Ben Oynarim » Araba Oyunları » Motor Oyunları
8.6 / 10 - 120

Motor Oyunları

Bu olağanüstü Dirtbike oyunlarını şimdi deneyin. Bir yandan motorunuzu mükemmel biçimde dengede tutarken, zorlu levellarda yarışın. Amaç, motordan düşmeden veya birşeye çarpmadan bitiş çizgisine ulaşmak. Bunu küçümsemeyin, göründüğünden çok daha zor!

Flash Motor oyunlarımız motorsiklet çılgınlığınızı bilgisayarınız ve bir İnternet bağlantısı ile yoluna sokmanın eğlenceli bir yoludur. İster gerçekçi bir şey ister biraz "sıra dışı" bir şey arayın, sizi test edecek ve size meydan okuyacak her tür motor oyununu sunuyoruz. Bu oyunların bir kısmının en eğlenceli yanı ise ilerledikçe motorunuzu iyileştirerek, daha zorlu pistlerde yarışabilmeniz.
En iyi Flash Motor oyunlarımızdan birinin Dirtbike oyunudur. Bu oyunda zorlu atlayışlar için motorunuzu yatırabilirsiniz ancak geriye çok fazla yaslanmamaya çok dikkat etmeniz gerekir aksi halde yere çakılırsınız! Bu oyun arazi motorlarını ve arazide yarışmayı sevenler için çok eğlencelidir. Bu tür iki oyunumuz Dirty Bike Racers ve Motocross TG oyunlarıdır. İkisi de sizi her seviyeyi mümkün olan en kısa sürede bitirmeye çalışırken ve pistte akrobasi ve diğer numaraları yapıp puanları toplarken saatlerce oyalayacak muhteşem Flash arazi motoru oyunlarıdır. Hangisini seçerseniz seçin, eğer gerçek bir arazi yarışı aşığıysanız, bu oyunlar sizi memnun edecek.