Ben Oynarim » Eðlenceli Oyunlar » Komik Suratlar
8.6 / 10 - 5138

Komik Suratlar

Bu küçük oyunlarla en komik suratları yaratın. Brad Pitt'e eğri bir burun veya dev gibi kulaklar takın. En iyi ve en komik suratı yaparak saatler geçirebilir ve sonra bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

Gülmeye ihtiyacınız mı var? Flash komik suratlar oyunumuz sizi eğlendirecek ve güldürecek. Bu basit oyunlar küçük çocuklara uygun olsa da, yaşça büyük çocuklar da bunları eğlenceli bulabilir. Yaşınız ne olursa olsun, çılgın surat ifadelerinden bazılarını görmek size fazla gelebilir. Bu kategorideki oyunlardan birini oynarken gülmemeyi başarabileceğinizi sanmıyoruz.
Başlamak için, sizi ruh haliniz ile ilişkili teste tutan Animals In The City oyununu denemenizi öneriyoruz. Bu oyunu tamamladığınızda, gününüzün nasıl geçtiğini gösteren şirin bir çiftlik hayvanınız oluyor. En eğlenceli yanı ise her gün geri gelip, hayvanınızın aynı kalıp kalmadığını görebilmeniz. Ücretsiz olduğu için, her gün geri geldiğinizde para harcamanıza gerek olmayacak. En iyi iki Flash Komik Suratlar Oyunlarımız Pick My Nose ve Veghead Dress Up. İkisi de biraz farklıdır, bu nedenle hangisini daha çok beğeneceğinizi görmek için her ikisini de denemenizi öneriyoruz. Hangisini seçerseniz seçin, oynarken göreceğiniz bütün komik surat kombinasyonları ile oyun koleksiyonumuzun sizi gülümsetmeye devam edeceğini düşünüyoruz.