Ben Oynarim » Eðlenceli Oyunlar » Temiz Yuz
7.5 / 10 - 4954

Temiz Yuz

Kim temiz bir yüz istemez ki? Eğer yüzünüzde sivilce yoksa, sivilce patlatma yeteneğinizi burada geliştirebilirsiniz. Sivilceniz varsa, kendi yüzünüze zarar vermeden sivilce patlatmayı öğrenebilirsiniz.

Yüz yıkamak ve tıraş olmak modern dünyada önem taşır. Temiz Yüz Flash oyunlarımız biraz eğlenirken bir şeyler ifade etmenize yardımcı olur. Bu oyunlar herkes hitap etmez ama bu kadar titizlendiğiniz şeyleri görmeniz için, en azından bir kere denemenizi öneririz. Her oyuncunun değil ama çoğunun bu keyifli oyunları beğeneceğini düşünüyoruz.
Acne Be Gone! oyununda fare imlecini hareket ettirerek yüz ve boyundaki sivilceleri patlatmanız gerekir. Evet, iğrenç geliyor ve biraz da tuhaf ama belirli bir sürede kaç tane sivilce patlatabileceğinizi görmeyi istemez misiniz? Artık bunu yüzünüze zarar vermeden öğrenebilirsiniz! Bu elimizdeki tek Yüz Temizleme Flash oyunu değil. Diğer mükemmel Flash oyunlarımızdan biri Pluck My Tash. Bu basit ve sevimli oyunda, bir adamın bıyığını makasla kesiyorsunuz. Oyun oynarken daha da eğlenceli! Birkaç dakikanız varsa, denemenizi öneririz. Yoksa, diğer Temiz Yüz video oyunlarımızı çevrimiçi ücretsiz olarak deneyin.