Ben Oynarim » Eðlenceli Oyunlar » Maddeleri Firlat
8.9 / 10 - 595

Maddeleri Firlat

Popüler oyunlarımızdan birini deneyin. Nesneleri Fırlat oyunları onlardan olmalarını beklediğiniz gibi. Her çeşit şeyi fırlatarak puan kazanabilirsiniz. Her çeşit derken gerçekten her çeşit şey; korsanlar, penguenler, alışveriş arabası ve hatta Amerika eski Başkanı George Bush!

Maddeleri Fırlat Flash oyun koleksiyonumuzdan keyif almanız için sinirli bir uçan yaratık olmanıza (kuş gibi!) gerek yok. Bu kategoride ihtiyacınız olan herşeye sahibiz. İster strateji oyuncusu olan isterseniz daha fazla aksiyon ve macera seven biri olun, her ikisinden de birşeyler içerdiğinden bu oyun türünü seveceğinize inanıyoruz. Biraz boş zamanınız varsa ve biraz eğlenmek istiyorsanız, bu kategorideki oyunlardan birini deneyin.
Bir penguenle ilgili olan Learn To Fly oyunuyla başlayabilirsniz. Bir tepeden kaymanız ve iyi bir hıza, yüksekliğe, süreye ve mesafeye ulaşabi lmek için rampa çıkmalısınız. Bunların hepsinin toplamı puanınızı belirler. Bir pengueni ne kadar uzağa uçurabilirsiniz? Yüksek puan listesine girebilirseniz, çok iyi bir iş yapıyorsunuz demektir.Biraz alıştırma yaparak, pengueni en uzağa nasıl atacağınızı öğrenebilirsiniz. Soğukla pek aranız yoksa, Shopping Cart Hero isimli oyunu deneyebilirsiniz. Bu oyunda, yokuş aşağı giden bir alışveriş arabasına atlamanız ve rampa alıp en uzağa gidebilmeniz gerekiyor. Bu oyun çok eğlenceli ve en azından birkaç kahkaha atabilmek için iyi. Sevdiğimiz bir diğer Maddeleri Fırlatma oyunu daBamboo Shots. Hangisini seçerseniz seçin, saatlerce havada uçuyor olacaksınız.