Ben Oynarim » Çocuk Oyunları » Hafıza
8 / 10 - 476

Hafıza

Bu Hafıza Oyunlarını deneyerek kısa süreli hafızanızı test edebilir ve belki de geliştirebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken, olabildiğince az resmi çevirerek birbirinin aynısı olan resimleri bulmak. İyice dinlenmiş ve konsantre olmuş olduğunuzdan emin olun çünkü bu oyunlar sadece akıllılar için!

Çocukken hafıza oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız ve küçük bir çocuğu biraz eğlendirmek istiyorsanız, Flash Hafıza oyunları koleksiyonumuzdaki oyunları çevrimiçi oynamak sizi heyecanlandıracak. İnterneti taradık ve bu kategorideki en iyi bazı oyunları bir araya getirdik. Yaşınız kaç olursa olsun, bu oyunlar sizin için zorlayıcı olacak.
Daha küçük çocuklar için, Quikpic ile başlamayı deneyin. Bu oyun küçük çocuklar dikkate alınarak yapıldı. Bu kategoride yer alan diğer iki iyi oyunsa, Smiley Memory ve Winnie The Pooh Memory oyunları. Hangisini seçerseniz seçin, eğleneceğinizden emin olun. Çocukların hafıza becerilerini geliştirlemelerine yardımcı olan oyunlar her zaman iyidir, özellikle de küçük çocuklar için. Hafıza Flash oyunlarımızdan bazıları klasik kart oyunlarını esas alsa da, bazıları klasik oyunların biraz hızlandırılmış halinden oluşuyor. Daha yeni bazı Hafıza oyunları ise orijinallerinden daha eğlenceli. Birini başlar ve gidişatı beğenmezseniz, her zaman bu sayfaya gelebilir ve yeni birini seçip deneyebilirsiniz.