Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Cizim Oyunlari
8.2 / 10 - 1702

Cizim Oyunlari

Bu Çizim oyunları aksiyonu harekete geçirmek için çizgiler çizerek level'ı tamamlamada size meydan okuyor. Çizgi çizerek birşey düşürebilir veya bir çizgi ile buzu keserek küçük bir vikingi serbest bırakabilirsiniz. Kulağa eğlenceli mi geliyor? Evet, öyle.

Resim yapmayı ve Karalamayı seviyor musunuz? Artık Flash çizim oyunları koleksiyonumuz sayesinde bunu kağıt harcamadan yapabilirsiniz. Basitten gelişmişe, her tür sanatçı için bir seçeneğimiz var. Bazı oyunlar yalnızca sanat eserleri yapmanıza olanak tanıyacak sanat programları diğerleri ise çizim yeteneğini eğlenceli bir oyunla birleştiriyor. Ne demek istediğimizi merak ediyorsanız, mutlaka bu sayfadaki oyunlardan birini oynamalısınız.
Ice Breaker 2 bu kategoridekilerin harika bir örneğidir. Bu Flash çizim oyununda, buzu üzerinde çizgiler çizerek kesmeniz gerekir. Böylece Viking'leri kurtarabilecek ve puan kazanabileceksiniz. En yüksek puanı kazanmak için, Viking'i en az sayıda hamlede kurtarmayı deneyin. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok oynamayı isteyeceksiniz. Çevrimiçi oynayabileceğiniz diğer iki çizim oyunu Mechanism 2 ve Mechanism 3 oyunlarıdır. İkisi de çok eğlencelidir ve saatlerce oyalanmanızı ve eğlenmenizi sağlar. Aklını kullanmayı isteyen ve çizim yapmayı içeren sırayla oynanan oyunlar oynamak isteyen birisi için, İnternet'deki en iyi sayfa burasıdır.