Ben Oynarim » Sport Oyunları » BMX
8.3 / 10 - 4678

BMX

BMX tehlikelidirö bunu herkes bilir. Gerçek bir maceraperestsiniz ama tüm kemiklerinizi kırma ve hayatınızın geri kalanını tekerlekli sandalyede geçirme riskini almak istemiyor musunuz? Bu online BMX oyunlarını deneyin. Çeşitli levellar boyunca meydan okuyarak yarışın, akrobatik uçuşlar yapın ve zıplayın!

BMX kullanmak, akrobasi yapmak eğlenceli olabilir ama biraz tehlikelidir. Flash BMX oyunlarımızla yaralanmaktan korkmanıza gerek yok. Yarış oyunları eğlencelidir, ama denkleme atlayışlar ve numaralar eklediğinizde, video oyunları mükemmelleşir. Online ücretsiz akrobasi oyunlarımızda durum budur.
Bmx Extremebisikletinizle çeşitli akrobasi yapabilirsiniz. Numaralarınız ne kadar iyiyse, puanınız o kadar yükselir. Yeterince iyiyseniz, skorbordların birinde en yüksek puanı alabilirsiniz. Beğenmediyseniz, her ikisi de iyi olan BMX Park ve Free Wheels deneyebilirsiniz. Atlamayı seviyorsanız, Flash BMX oyunlarımız sizi bir süre eğlenmiş tutacak. En iyi yanı online ücretsiz oynayabilmenizdir. Bisiklet yarışını ve rampalarda numara yapmayı seviyorsanız, yeni favori oyununuzu bu kategoride bulacağınızı sanıyoruz. Sonuna kadar gidebilecek misiniz?