Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Hafıza Oyunları
8 / 10 - 183

Hafıza Oyunları

Bu Hafıza Oyunlarını deneyerek kısa süreli hafızanızı test edebilir ve belki de geliştirebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken, olabildiğince az resmi çevirerek birbirinin aynısı olan resimleri bulmak. İyice dinlenmiş ve konsantre olmuş olduğunuzdan emin olun çünkü bu oyunlar sadece akıllılar için!

Flash Hafıza Eğitimi oyunları çok havalı, çünkü bir oyun oynamaktan fazlasını yapmıyor gibi görünseniz de hafızanızı geliştirmenize yatdımcı olabilirler. En iyi Hafıze Eğitimi Flash oyunlarını bir araya koyan bir listeye sahibiz. Etrafa bir göz atın ve bu oyunlardan hangilerini oynamak isteidğinize karar verin.
Kararsız kalırsanız, başlamak için Low To High 2 oyununu denemelisiniz. Bu serinin ikinci oyunudur ancak belleiğinizi güçlendirmek için eğlenceli bir yöntemdir. Başka bir popüler oyunsa Memflex. Bu oyunda, sayıları hatırlamanız ve belirli bir sıraya göre tekrarlamanız gerekir. Kolay görünse bile, oldukça zorlayıcı olabilir. Oyun oynamak hafızanızı geliştirmenize yardımcı olur. sayıları sevmeyenler için Food Memory 2 ile başlamak biraz daha mantıklıdır. Bu Hafıza Eğitimi sizi açıktırabilir, uyarmadı demeyin! Hafızanızı test etmek için yapabileceğiniz şeylerden biri de hafızanızı sayılarla test etmek ve yüksek puan alabilirseniz sonra yiyeceklere, şekillere veya başka bir şeye geçmek. Çevrimiçi oynayabileceğiniz çok sayıda Flash oyunla, işinize yarayacak bir şey bulabileceğinizden eminiz.