Ben Oynarim » Aksiyon Oyunları » Þehri Yoket
8.8 / 10 - 363

Þehri Yoket

Bu oyunun hedefi oldukça basittir. Bazı şehirleri havaya uçurmayı denemeniz gerekir. Bu oyunlarda ister bir orta çağ İngiliz şehri ister bir modern Amerika şehri gibi, birçok şehir arasından seçim yapabilirsiniz. Belki yaşadığınız şehir de bu oyunlardan birinde yer alıyordur.

Birçok kişinin hoşuna giden bir savaş oyunu türü Şehri Yok Et kategorisinde bulunabilir. Bu eğlenceli Flash strateji oyunlarında, hedefiniz basittir, düşman üssü veya şehri yok etmek. Farklı oyunlar birbirinden biraz farklı grafik ve hikayelere sahiptir ama hedef aynıdır, büyük çaplı yıkım ve kargaşa.
Şehri Yok Et Flash oyunları bilgisayara karşı oynarken eğlencelidir ama gerçek bir oyuncuya karşı savaşmanızı sağlayacak bir oyun arıyorsanız Çok Oyunculu Oyunlar kategorimize bakabilirsiniz. Her oyun için, en yüksek skoru almak ve adınızı liderler panosuna yazdırmak hedefiniz olmalıdır. Bu bölümdeki bası popüler oyunlar Mass Mayhem 4, Viva Caligula ve Black Knight oyunlarıdır. Bunlardan biriyle başlamak iyi bir fikir olabilir ancak çok daha fazlasını sunduğumuzu unutmayın. Tek yapmanız gereken koltuk generalleri için sunduğumuz muhteşem Şehri Yok Et oyunlarından birini bulmak için bir göz gezdirmektir. Savunmaları aşabilir misiniz? Şimdi bir şehri yok ederek ele geçirip geçiremeyeceğinizi öğrenmenin tam zamanı.