Ben Oynarim » Aksiyon Oyunları » Dövüş » Kutu Oyunları
8.7 / 10 - 12437

Kutu Oyunları

Boks yıllardır yapılan bir spor. Antik Mısırlar, dört bin yıl önce en cesur ve güçlü adamlarını birbirleriyle dövüştürürdü! Şimdi ringe çıkma şansı sizde, rakibiniz kendinden geçip yere düşene kadar havlu atmayın!

Rocky filmlerinin müziği Eye of the Tiger'ın çaldığını duyuyor musun? Eğer duyuyorsan, büyük ihtimalle bir ring hayranısın. Sana iyi haberimiz, çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabileceğin muhteşem Flash boks oyunlarımız. Boks dünyadaki en eski sporlardan birisidir ancak modern sanal versiyonları da birçok açıdan heyecan verici olabilir.
Şapkanı ringe fırlatmaya ve taç sahibi bir şampiyon olup olamayacağını görmeye hazır mısın? Rakibini yere serebilir ve KO seviyeni yükseltebilirsen, lider panosuna yükselebilir, adının en iyi oyuncular arasında yer almasını sağlayabilirsin. Boks oyunları olağanüstüdür çünkü çok uzun sürmemelerine rağmen oynaması keyiflidir. Boks biraz zor olmakla birlikte piyasadaki en şiddetli oyun türlerinden birisidir. Bu spor sportmenlik ve birçok diğer yeteneğin kazanılmasına yardımcı olabilir (el-göz koordinasyonu gibi. Ringe çıkmaya hazırsan, olağanüstü Flash boks oyunlarımızdan birini seç ve sağ kroşe ve aparkatlarını savurmaya başla. Adrian! bu oyunlar ile istersen Rocky ya da gerçek dünyadaki favori boksorün olabilirsin.