Ben Oynarim » Aksiyon Oyunları » Atış » Hortlak
8.5 / 10 - 652

Hortlak

Bu Boxhead oyunlarının hepsinde beyninizi yemek isteyen makul miktarda kalın kafalı, kana susamış zombi var. Kendinizi bu pis yaşayan ölü dalgasına karşı korumak zorunda kalacaksınız! Tercih edeceğiniz silahı kapın ve ateş etmeye başlayın!

Oh Olamaz! Zombiler geliyor. Zombi kıyametine hazır mısınız? Artık çeşitli zombi temalı flash oyunları ücretsiz oynarken yeteneklerinizi test edebileceksiniz. Doğru duydunuz, birçok farklı yöntem kullanarak, zombi öldürmek için para harcamanıza gerek yok. Boxhead More Rooms başlamak için iyi bir yer.
Bir başka kaliteli zombi avlama macerası ise biraz daha yüksek hızlı Zombie Assault 3. Bu zombi oyununun en güzel yanlarından biri bir hesap açabiliyor ve ilerlemenizi kaydedebiliyor olmanız, böylece her oynadığınızda en baştan başlamanıza gerek kalmıyor. Üye olmasanız bile, zombileri birçok değişik yöntem kullanarak öldürmenizi sağlayan bu muhteşem oyunu oynayabilirsiniz. İster zombi filmlerinin, çizgi romanlarının ister ölümsüz yaratıklara yönelik popüler kültür öğelerinin hayranı olun, sizin için çevrimiçi oynamaktan keyif alacağınız bir veya iki Flash oyunumuz olduğunu düşünüyoruz. Oyuna alışmak için kendinize biraz süre verin ve müthiş puanlar kazanmak için zombileri tek tek ya da büyük gruplar halinde avlayın. Karar sizin.