Ben Oynarim » Aksiyon Oyunları » Atış » Heli Atak
8.3 / 10 - 3784

Heli Atak

Burada sizin için birçok uçuş oyunumuz var. Savaş sırasında geçen gerçekçi helikopter uçuşlarından çocuklara daha uygun helikopter oyunlarına seçeneklerimiz var. Heyecan arıyorsanız, doğru yere geldiniz!

Helikopter uçurmayı seviyorsanız, bu sayfadaki Flash Heli Saldırısı oyunlarından bazılarını denemeniz gerekir. Çevrimiçi ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi uçuş oyunlarını bulduk. Çizgi helikopterlerden daha gerçekçi helikopter grafiklerine kadar, birçok seçeneğimiz mevcut. Her tür oyuncu için helikopter savaş oyunlarımız var.

Biraz strateji gerektiren ateş etme oyunlarını sevenler için, en iyi Heli Saldırısı Flash oyunlarından bazıları Heli Attack 3, Heli Attack 4 ve elbette Heli Attack 2 oyunudur. Hangi oyunu oynamayı tercih ederseniz edin, tüm yüksekten uçuş heyecanını seveceğinizi düşünüyoruz. Her birinde son seviyeye gelmeniz, ne yaptığınızı bildiğiniz gösterir. Ve oyunlarımız ücretsiz olduğundan, sizin oyun tarzınıza en uygun olanı bulana kadar oyunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ne tür helikopter saldırısı oyunlarından hoşlanırsanız hoşlanın, sizi memnun edecek bir oyunumuz olduğuna eminiz. Yalnızca oynarken zaman kavramını yitirmemeye çalışın. Dikkatli olmazsanız bu oyunların heyecanına kendinizi kaptırmanız çok kolay olur.