Ben Oynarim » Aksiyon Oyunları » Atış » Sahanı koru
9 / 10 - 2922

Sahanı koru

Sahanızı bitmek bilmeyen saldırı akımına karşı savunun. Sahanızı yerle bir etmek isteyen düşmanlarınızla mücadele etmek için doğru stratejileri kullanın. Bu aksiyon dolu oyunlarla sahanızı koruyup zafer kazanmak için saatlerinizi harcayabilirsiniz!

Strateji ve savaş oyunları hayranları için, bu Sahanı Koru Flash oyunları ile saatler boyu birliklerinize emirler verecek, adamlarınızla savunmayı yönetecek ve üssünüü koruyacaksınız. Basit görünmekle birlikte, seviyeler giderek zorlaşır. Bu da temel konularda en baştan ustalaşmanızı ve kendiniz olanı en iyi nasıl koruyacağınızı öğrenmenizi gerektirir.
Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Green Beret Castle Assault ile başlayın. Bu oyunda bir kaleyi savunuyorsunuz ve elinizdeki silahlar ve savunma gücüyle düşmanlarınızı öldürüyorsunuz. Hızlı olsanız iyi olur, çünkü düşmanlarınız kalenize zarar verebilir ve yok edebilir, bu da sizin için oyunun sonu demektir. Tüm farklı seviyelerde hayatta kalabilir misiniz? Diğer iki Sahanı Koru Flash oyunumuz Endless War Defense ve Balloon Invasion. Çevrimiçi hangi oyunu oynamayı seçerseniz seçin, sizin olanı savunmak için harcayacağınız saatlere para harcamayacak olduğunuzu bilmeniz önemlidir. Eğer yeterince başarılıysanız, en başarılı oyuncular arasında yerinizi alabilirsiniz. Gerekene sahip misiniz?