Ben Oynarim » Aksiyon Oyunları » Atış » Hizala ve ateğ et
10 / 10 - 6

Hizala ve ateğ et

Hep Vahşi Batıda bir kovboy mu olmak isterdin? Belki savaşta bir asker ya da Güney Orta LA'de bir gangster? Şimdi olabilirsiniz! Bu aksiyon dolu oyunlarla amacınız basit; düşmanlarınızı onlara ateş ederek yenin! Kulağa kolay geliyor ama zorluğunu küşümsemeyin yoksa ölürsünüz!

Hedefleri ya da düşmanı vurmayı mı seviyorsunuz? Atış oyunlarımız sizi kesinlikle meşgul edecek ve eğlenceli saatler geçirmenizi sağlayacak. Son hamleyi yapmak zor olabilir, ama Flash atış oyunlarımızın iyi yanı ücretsiz olmalarıdır. Atış talimleriniz için paraya gerek olmaz.
Yeniler için basit oyunlarımız olduğu gibi mücadeleyi seven ve yetenekli olanlar içinde ileri seviyede atış oyunlarımız vardır. Sanal atışçı olarak seviyeniz ne olursa olsun, koleksiyonumuzdaki Flash atış oyunlarını heyecanlı bulacağınızı düşünüyoruz. Oyunların çoğu klavyeyle hareketinizi, mouse ile hedefleyip ateşlemenizi sağlar. Dikkat edin, bu oyunlar alışkanlık yapar, özellikle adınızı skorbord'da görürseniz ve sizi biri yenerse! Glock gibi tabancalardan makineli tüfek ve roketatarlara ve daha fazlasına kadar, ihtiyacınız olan tüm cephanelik burada. Aksiyonu seviyor ve hemen ateşlemek istiyorsanız Keskin Nişancı ve Warzone Getaway 2doğru yerdir.