Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Çöken yol
7.8 / 10 - 205

Çöken yol

Bu oyunlar çok fazla şiddet içeriyor gibi görünebilir. Ancak içermiyorlar. Bu tip oyunlar gerçekten zorludur! Ve en güzeli ise, bunların kesinlikle sıkıcı olmamasıdır!

Çöken Yol Flash oyunlarının popüler olmasının nedeni zorlu ve eğlenceli olmaları ve şiddet içermemeleridir. Şiddet içermemekle birlikte oldukça heyecan vericidirler. Bazı basit oyunlar bile ilk denemede zor gelir. Kontrolleri kavrayıp, rahatça hareket edebildiğinizde, oyunlar arasında hızla geçiş yapabilirsiniz.

Birdys Rainy Day Skipathon oyununda, tüm kırmızı platformları düşürmeniz gerekir. Seviye atlayabilmek için her şeyi doğru sırayla yaptığınızdan emin olmanız gerekir. Oyun basit görünmekle birlikte, zor seviyelerinde beyninizi zorlayabilir. Çöken Yol Flash oyunlarını beğeniyorsanız, buna bayılacaksınız. Bu kategorinin bir diğer favorisi Groovy Game. Bu oyunda ekstra puan ve yardım için çiçek toplayabilirsiniz. Hedef yarıklarla kaplı yoldaki düzgün arazi bölümlerine ulaşarak, seviyeyi tamamlamak ve sonrakine geçmek. Her seviye giderek daha zor hale geliyor. Final seviyesine ulaşabilecek misiniz? Çöken Yol oyunlarımızın her birine bayılacağınızı düşünüyoruz.