Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Eşleştirme 3 » Maç Renkleri
9.4 / 10 - 6746

Maç Renkleri

Oyunu kazanmak için renkleri eşleştirin. Zeki ve hızlı mısınız, hızlı düşünüp anında tepki verebilir misiniz, o zaman bu yapboz oyunları tam size göre. Örneğin; Altın Vuruş oyunu ile altın akınında madenlerden geçerken düşünerek ilerleyin. Keskin olun ve tadını çıkartın!

Flash renk Eşleştir oyunları her türlü şekilde, boyutta ve evet renkte karşınıza çıkabilir. Bu çeşitli renk eşleştirme oyunlarını sizin için bir araya getirdik böylece boş vaktinizde ücretsiz oynayabilirsiniz. Karmaşıktan kolay oyunlara kadar, her türden oyuncu için elimizde bir şeyler var. Bejeweled ve Bubble Shooters hayranları için, bu oyunlar çok uygun çünkü bir çok benzer yönleri var.
Başlamak için, önce Gold Strike oyununa bakabilirsiniz, eğlenceli bir müziği ve karakteri olan bu oyunu kolay kolay unutamayacaksınız. Müziğin yanı sıra, bu oyunu oynamak hızlı ve heyecan verici olmasının yanı sıra elbette sizi zorlayacaktır. Oyunda ustalaştıktan sonra, Şaşırtıcı Karolar veya 1001 Arabian Nights oyununa geçebilirsiniz. Her ikisi de bu türden bir video oyununda olabilecek her şeye sahip. Hangi Renkleri Eşleştir Flash oyununu seçerseniz seçin, bir sonraki seviyeye geçmek için renkleri eşleştirmeye ve satırları silmeye çalışırken çok eğleneceksiniz. İlk bir kaç seviyeyi geçtikten sonra, hız ve zorluk biraz artacak. Yalnızca en iyi renk eşleştiriciler oyunu sonuna kadar oynayıp en üst seviyeye çıkabilirler.
RainRain
84%