Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Enerji Sıvısı
8.3 / 10 - 2459

Enerji Sıvısı

Küreleri level'lardan geçirin ve tamamlama şansınızı mahvetmemek için dikkatli olun. Bu yapboz oyunlarını tamamlamak için çok akıllı davranmanız gerekiyor. Bizi hayal kırıklığına uğratmayın!

Yapboz Oyunları farklı çeşitleri mevcuttur, ama Aqua Energizer Flash oyunlar bizce özeldir. Basittir - giderek zorlaşan ve heyecanlı olan seviyelere dikkat ederek küçük küreleri farklı seviyelerde itersiniz. Bu zeka oyunlarının herkes için olmadığı konusunda uyaralım. Başarmak için akıllı olmalısınız - özellikle en zor seviyelerde. Beceriye sahip misiniz?

Öğrenmek için kolay olan Treasure Caves ile başlayabilirsiniz. Çeşitli nesne ve hazineleri toplarken hareket ve kazı için klavyeyi kullanırsınız. Kolay olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. İlk bir kaç seviyeyi geçseniz de, ileri seviyeleri zorlu bulacağınızı düşünüyoruz. Bu oyunları baştan sona herkes bitiremez. Beceriye sahip misiniz? Gold Panic ve Acno's Energizer bizde mevcut diğer Flash Aqua Energizer oyunlarına örnektir. En iyi yanı, hepsinin ücretsiz olmasıdır. Ücretsiz online oynamak varken neden pahalı bilgisayar oyunlarına para harcayasınız. Vaktiniz varsa, sizi meşgul edecek oyunlarımız var!