Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Yol Rehberi
8.6 / 10 - 253

Yol Rehberi

Lider olmak için gereken herşeye sahip misiniz? İnsanlara bir amaca ulaşmaları için liderlik edecek güce ve karizmaya sahip misiniz? Yol Rehberi oyunlarımızla bunu burada test edin!

Flash Yol Rehberi bulmaca oyunlarımız liderlik becerilerinizi test etmenin en iyi yoludur. Bu oyunlardan herhangi birinde tüm seviyeleri aşmak için gerekli niteliklere sahip misiniz? Gridlock oyunlarını seviyorsanız, bu oyunları da seveceğinizi düşünüyoruz. Bu tür yapboz oyunlarını daha önce oynamadıysanız, merak etmeyin. Oyunun kurallarını öğrenmek oldukça kolay.
İlk seviyeleri geçtiğinizde, beyninizi gerçekten kullanmaya başlarsınız. Bu zeka oyunları ileri seviyelerde zor hale gelebilir! Goldburger To Go oyununda, hamburgerlerin aç müşterilere ulaşmasını sağlamalısınız. Bunu hamburgerleri yönlendiren bir makinenin parçalarını birleştirerek gerçekleştirirsiniz. İşlemi doğru yapıp, seviyeyi geçtiğinizde, bir sonrakiyle devam edersiniz. Diğer iki iyi Yol Rehberi Flash oyunumuz Sky Madness ve Saunavihta Yetis oyunlarıdır. Hangisini seçerseniz seçin, bu harika zeka oyunlarına hayran kalacağınızı düşünüyoruz. En iyi yönleri ise çevrimiçi ücretsiz oynanabilmeleri. Bu da ilginizi en çok çekeni buluncaya kadar sayfadaki tüm oyunları deneyebilmeniz anlamına geliyor.
FazeFaze
78%