Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Yol
8.7 / 10 - 1455

Yol

Bu Yol İnşa oyunlarıyla inşa etmeye başlayın. Bu oyunlar sadece yol yapmakla da ilgili değil. Bazılarında suyu bir taraftan diğer tarafa geçirmek için boruları bağlamanız ve diğer bir oyunda treni güvenli bir şekilde istasyona getirmeniz gerekiyor!

Birşeyler sürmek kulağa basit gelebilir ancak Flash Yol Yap oyunlarımzdan birini oynadığınızda, hiç de öyle olmadığını görmeniz zor olmayacak. Bu oyunlar oldukça zorlu ve sizi uzun süre meşgul edebilir. Yeterince iyiyseniz, bu oyunlardan birinde en yüksek puanı elde edebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, yol yapmaktan ve etraftaki sanal insanlara yardım etmekten zevk alacaksınız.
Harry The Hamster 2 oyunu bu türün en eğlenceli örneklerinden. Oyun oynama şekli diğer Yol Yap Flash oyunlarına benziyor, ancak işin içine bir hamster girdiğinde, işlerin değişeceğini siz de biliyorsunuz. Bölümleri dikkatlice yerleştirmelisiniz ki, seviyeyi tamamlayın. Bu oyun çok eğlenceli. Diğer iki popüler Yol Yap oyunları da Spin Mania ve Liquid Measure. Hangisini oynarsanız oynayın, bir yol veya cadde tasarlamanın aslında çok eğlenceli olduğunu göreceksinz. Ne yapacağınızı anladığınızda, geriye en yükske puana ulaşmak kalıyor. Çok oynayarak, en yüksek puanla lider tablosunda yer alabilirsiniz.