Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Siyah Oynuyor
8.4 / 10 - 149

Siyah Oynuyor

Bu oyunlar sizi yapbozları çözmeniz için kafanızı kullanmaya davet ediyor. Amacınıza ulaşmak için blokları hareket ettirin. Bu oyunlar farklı özelliklere ve tarzlara sahip, bu yüzden hepsini denediğinizden emin olun!

Hareketli bloklar kolay gelebilir, ama sinir bozucu biçimde zor olabilir- ya da sizin iyi vakit tanımınıza bağlı olarak eğlenceli. Bazılarınca zaman geçirmek için ideal beyin egzersizidir. Basittir-hedefe ulaşana dek blokları hareket ettirin ve seviyeyi bitirin. İlerledikçe seviyeler zorlaşır.
Stoneage Enigmaharika bir hareketli blok oyunudur. Tüm yapmanız gereken taşları kırmızı kareye itmek. Kolay gibi, değil mi? İlk seviyeler sorun yaratmayabilir, ama ileri seviyelerde zorlanabilirsiniz. Yinede en iyi Hareketli Blok oyunlarından biridir. Hoşlanmadıysanız, Silver Sphere ya da Cover Orange 2 deneyin. İkisi de sizi saatlerce meşgul tutar. Bu zeka oyun ve bulmacaları imkansız değildir, ama ilkinde öyle gelebilir. Yeterince iyiyseniz, adınızı Hareketli Blok oyunlarından birinin skorborduna yazdırabilirsiniz. Çok kişi oynadığından bu, bu kadar kolay olmayabilir.
BlocBloc
82%
RlaxRlax
80%
ZebaZeba
79%