Ben Oynarim » Yapboz Oyunları » Eşleştirme 3 » Bejeweled
9.2 / 10 - 5095

Bejeweled

Herkes Bejeweled'i biliyor ve herkes onu seviyor. Burada herbiri eşsiz tarzlara sahip farklı Bejeweled oyunları bulabilirsiniz. BVurada Orman Temalı Bejeweled, Maymun Bejeweled ve hatta Korsan Temalı Bejeweled oyunları oynayabilirsiniz. Hepsini denediğinizden emin olun!

Muhtemelen Bejeweled oyununa aşinasınız, ama çeşitleri olduğunu biliyor muydunuz? Sizi meşgul edecek tonlarca harika Flash Bejeweled oyunlarımız var. Her birinin eşsiz bir tasarımı vardır, farklı oynanır, ama seveceğiniz birini bulacağınızdan eminiz. Oynamak ücretsiz olduğundan isterseniz hepsini deneyebilirsiniz.
İster maymun, isterse korsan ya da orman teması isteyin, bizde hepsi var. Boş vakitlerinizde online oynayabileceğiniz koleksiyonumuz ücretsizdir. En popüler oyunlarımızdan bazıları Ancient JewelsveMücevher Görevi'dir. Eşleştirerek renkli tuğlaları temizleyeceğiniz Fitz!oyununu deneyebilirsiniz. Aynı şekillerden üç sıra alın ve seti temizleyin. Ayrıca eşleşene kadar iki bitişik şekli de değiştirebilirsiniz. İster bilgisayara karşı oynayın, isterse çoklu oyuncu moduna geçin! Hangi Bejeweled Flash oyununu seçerseniz seçin, deneyin bakalım skorborda ulaşıp adınızı yazdırabiliyor musunuz!
RainRain
84%
GemsGems
83%