Ben Oynarim » Sport Oyunları » Mini golf
8.7 / 10 - 2190

Mini golf

Minigolf sahasını evinize getirin! Bu oyunların herbirinde topu deliğe sokmadan önce bir takım zorluklar var. Topu yel değirmenleri arasından veya suyun bir tarafından diğer tarafına geçirmek tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Hangi oyunu seçerseniz seçin hepsinde birer delik var!

Golf bazı kişiler için eğlenceli ve güzel olsa da, Flash Minigolf oyunları hayranları için, iyi haberlerimiz var. Tek yapmanız gereken çevrimiçi oynayabileceğiniz muhteşem oyunlara göz atmak. Oyun stilleri seçeneklerimiz ile, bu türdeki en iyi oyun koleksiyonuna sahibiz. Çoğu top atma üzerine olan bu oyunlarla, zamanınızı en iyi şekilde geçirin.
Oynayabileceğiniz bu kadar çok saha olması çok güzel. Örneğin Miniputt III oyununda, on sekiz farklı delikte oynayabilir ve topunuzun rengini seçebilirsiniz. Midgetgolf oyununda ise, yine on sekiz delik vardır ama grafikler biraz daha farklıdır. Office Mini Golf bu kategorinin favorilerindendir. En iyi çevrimiçi Mintayür Golf Flash oyununu arıyorsanız, tek yapmanız gereken sayfamıza bakmak. Hoşunuza gidecek bir şey mutlaka bulursunuz. Mini golfü gerçek hayatta oynamak eğlencelidir ama dışarı çıkamıyorsanız, çevrimiçi ücretsiz oynayarak da eğlenebilirsiniz. Farenizi golf sopası olarak kullanın, en iyi vuruşu yapmak için hizalayın. Şanslıysanız, tek seferde deliği bulursunuz!