Ben Oynarim » Sport Oyunları » Balıkçılık
8.5 / 10 - 6056

Balıkçılık

Balık tutmak istiyorsunuz ama dışarısı soğuk ve yağmurlu mu? Ya da bir botunuz yok? Ya da belki zavallı küçük balığa zarar vermek istemiyorsunuz. Her durumda, uzaklara bakmayın. Dışarıda saatlerce bir balık için beklemeyin. Tam burada istediğiniz balığı tutabilirsiniz.

Balık tutmayı seviyor musunuz? Eğer seviyorsanız, en iyi Flash balık tutma oyunlarımıza bayılacaksınız. Hangisini seçerseniz seçin, her tür balığı tutarken, stresinizi atacak ve saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunlardan bazıları mümkün olan en gerçekçi şekilde düzenlenmiş simülasyon oyunlarıdır diğerleri ise eğlence amaçlıdır, ama bu her tür spor oyuncusu için bir oyunumuz olduğu anlamına gelir. Oltanızı göle veya okyanusa atma ve ne tutacağınızı görme zamanı geldi.
Başlamak için, Fisherman Sam oyununu öneriyoruz. Şaşırtıcı derecede basit bu video oyunu bağımlılık yapar. İlk seviyeler kolaydır, kolay kontrollere alışırsınız ama ilerledikçe küçük ve hızlı balıkları avlayarak giderek daha fazla kazanmanız gerekecek. Zehirli olanlara tutarsanız, para kaybedersiniz! Bu oyunun son seviyesine ulaşabilirseniz, gerçek bir balıkçısınız demektir. Oltayı atıp, ödüllü bir balık avlama deneyimini yaşatan en iyi Flash balıkçı oyunlarından olan Harpoon Lagoon veya Fishing Champion oyunlarını da beğeneceğinizi düşünüyoruz. İkisi de biraz farklı oyunlardır ama herkes sanal balık tutma ile vakit geçirebileceği bir oyun bulabilmeli.