Ben Oynarim » Sport Oyunları » Kriket
8.6 / 10 - 1776

Kriket

Kriketi gerçek hayatta sevmiyor olabilirsiniz ama bu oyunlar gerçekten çok eğlencelidir. Bazı oyunlar kriketin yalnızca bir yönüne odaklanır, diğerleri ise bir kriket takımının oyuncularıyla birlikte oynamanıza olanak sağlar. Bir sanal kriket profesyoneli olmayı deneyin bakalım.

Bu dünyadaki en popüler spor değil ama birçok kişi oyunu halen seviyor. Flash Kriket oyunumuz arka sokak oyunlarından büyük liglere kadar olan tüm her şeyi kapsıyor. Bazıları yalnızca oyunun tek bir yönüne odaklanıyor, yakalama ve vurma gibi. Diğerleri ise ekibinizi şampiyonayı kazanmak için turnuvalarda oynatmanızı sağlar.
Gerçek ekiplere göre oluşturulmuş oyunları veya diğer Kriket oyunlarını tercih edebilirsiniz, çevrimiçi ücretsiz oynamak rahatlamanıza yardımcı olur ve vakit geçirirken biraz stres atmanızı sağlar. En popüler oyunlarımızdan biri, top yakalama odaklı Test Catch Cricket oyunudur. En yüksek skoru yapıp, arkadaşlarınızı yenmeyi deneyin. Beğenilen diğer iki oyunumuz Gully Cricket ve Ashes 2 Ashes Zombie Cricket oyunlarıdır. Tüm Kriket oyunlarında kendinizi maceranın ortasında bulursunuz ama bir adım geri atıp genel stratejinizi belirlemeniz gereklidir. Hangisini seçerseniz seçin, farklı tipteki tüm Kriket oyunlarımızı seveceğinizi düşünüyoruz. Birini oynadığınızda, tümünü en az bir kez denemeyi isteyeceksiniz.