Ben Oynarim » Sport Oyunları » Futbol » Vur
8.3 / 10 - 11224

Vur

Bu Vuruş oyunları ile şut becerilerinizi çalışabilirsiniz. Rakibinizden önce siz topu yere düşmeden yakalayın. Dikkatli olun, kulağa kolay gelebilir ama rakibiniz sizi yenmek için giderek daha sert olacaktır!

Futbol ve spor sevenler için, en iyi Vur oyunlarıyla neşeyle gülecek ve yerinizde duramayacaksınız. Bu kategorideki en iyi oyunları bir araya getirdik ve onları bir araya koyduk. Oynamak istediğiniz oyunu bulduğunuzda, oynamaya başlamanız yeterli. Flash Vur oyunlarımızdan herhangi birini çevrimiçi oynamak için para ödemenize gerek yok.
Başlangıç olarak, Super-Headers oyununa bakmalısınız. Bu oyunda, siz Stan olacaksınız ve kafa golü atmanız yeterli olacak. Oyunda ilerledikçe daha fazla top gelecek ve oyun zorlaşacak. Hepsini idare edebilir ve tüm topların gol olması için kafanızı (gerçek anlamda) kullanabilir misiniz? Bu oyundaki en yüksek puanı elde etmek çok zor. Önerdiğimiz diğer iki Vur oyunu ise EK Heads and Air Tennis. Penaltı vuruşu yapmakla ilgili oyunların sevilmesinin bir nedeni var, çok eğlenceli olmaları. Bir temada çok çeşitli seçenekler var, her türden oyuncuya hitap ediyoruz. Neyi severseniz sevin, keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir şeyler bulabileceğinize eminiz.