Ben Oynarim » Sport Oyunları » Basketbol
8.8 / 10 - 23658

Basketbol

Hep Michael Jordan'ın ya da Kobe Bryant'ın yanında mı olmak istediniz? Şimdi olabilirsiniz! Bu online basketbol oyunları ile atış antremanı yapabilir ve yüksek paslarınızı geliştirebilirsiniz. Bu oyunların hepsi smaç!

Smaçı seviyor musunuz? Harlem Globetrotters hayranıysanız ya da Micheal Jordan, Shaq ve hatta Lebron James'i seviyorsanız, harika Flash basketbol oyunlarımıza bayılacaksınız. En iyi yanı ücretsiz olmalarıdır. Bu oyunlarla saatlerce potayı hedefleyerek zaman geçirebilirsiniz.
En iyi Flash basketbol oyunlarımızdan bazıları World Basketball Championship, Trick Hoops Challenge ve Best Dunk'dır. Seçiminize göre atışlar yapacak, diğer oyuncuları engelleyecek ve kazanmaya-belki de tüm turnuvayı- çalışacaksınız. Favoriniz ya da rastgele bir takım olsun, çok eğleneceksiniz. Online basketbol video oyunları cümbüştür. Kaybeden takımı kazandıracak becerileriniz varsa, kendinizi kanıtlamanın sırası! Seviyenize uygun birini koleksiyonumuzda bulacaksınız. Basketbolu sevmiyorsanız da online oynadığınızda kendinizi oyuna çekiliyor bulabilirsiniz. Adınızı skorborda yazdırabilecek misiniz?