Ben Oynarim » Sport Oyunları » Futbol » Serbest Vuruğ
8.8 / 10 - 17385

Serbest Vuruğ

Messi veya Sneijder'in vuruş tekniklerine sahip misiniz? Becerilerinizi geliştirmek için bu oyunları deneyin. Farklı stillerle serbest vuruşlarınızı en iyi şekilde kullanın ve diğer takımı yenin.

Flash serbest vuruş spor oyunlarımız, bir futbol oyununda penaltı vuruşu atmayı deneyimlemek için en iyi yoldur!Çok eğlencelidir, özellikle de zaman zaman alacağınız serbest vuruşlar. Bu vurucu ve kaleci arasında bir oyundur, takımın geri kalanı müdahale edemez. Bu gerçekten futbolun kalbidir.
RaulRaul
82%
Çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabileceğiniz olağanüstü penaltı vuruşu Flash oyunlarımız var. Bir kaç dakika veya saatiniz varsa, becerilerinizi test edebilir ve kaç gol atabildiğinizi görebilirsiniz. Birbirinden biraz farklı oyun sistemine sahip geniş çaplı oyunlar sunuyoruz. Hepsi ücretsiz, böylece en beğendiğinizi bulana kadar istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Öneri istiyorsanız, takım ve statları 2012 yılına göre esas alınmış olan Penalty Shootout 2012 oyununu deneyebilirsiniz. Bu oyunu sevmezseniz, Magical Kicks ve Peace Cup çevrimiçi oynayabileceğiniz diğer iki Serbest Vuruş oyunudur. Hangisini seçerseniz seçin, penaltı vuruşları yapmaktan ve gol atmak için kaleciyi alt etmekten keyif alacaksınız.