Ben Oynarim » Sport Oyunları » Bar Sporları » Bovling
8.2 / 10 - 3788

Bovling

Bovling çok popüler bir spor, özellikle de Amerika'da. Bovling'in en eski hali Antik Mısır'a ve Roma İmparatorluğuna dayanıyor! Bovling ayakkabılarınızı giyin ve topu sağa sola yuvarlamayın!

Bovling en eski, ama bu gün bile popüler bir oyundur. Daha önce hiç duymadığınız başlıklarda dahil en iyi Flash bovling oyunları bizdedir! Garfiklerden oynanabilirliğine kadar pek çok farklı seçeneğimiz var. Elimizdekini görmeniz için etrafa bakmanız yeterli.
Elimizdeki bovling video oyunlarının çoğunun konusu vardır. Mesela Tiki Bowl Keşifci Dora'ya dayanır ve Stitch mümkün olduğunda çok puan toplamaya çalışır. Bu oyun çocuklar içindir ama yetişkinler için daha gerçekçi ve iddialı oyunlarımızda vardır. Gerçek hayatta oynayın ya da oynamayın, harika bovling video oyunlarımızdan birini seçerseniz, hattın kralı olabilirsiniz. Disco Bowling ve Casual Bowlinginsanların severek oynadığı iki popüler başlıktır. Mükemmel bir puan alabilir misiniz? Öğrenmenin tek yolu bu oyunlardan birini bizzat denemektir. Çoğunun kontrolü kolaydır ve kolayca öğrenilir.