Ben Oynarim » Sport Oyunları » Bar Sporları » Ok
7.9 / 10 - 1828

Ok

Dart denildiğinde pek çok kişinin aklına ellerinde biralarıyla gemici dövmeli şişman Britanyalı adamlar gelir. Yine de Dart çok popüler hale gelmiştir ve şimdi online olarak bile oynayabilirsiniz. Sizi Dart şampiyonu yapacak sağlamlıkta mısınız? Cevabını burada bulun!

Flash oyunlarımız gerçek dart oyununun tüm zorluk ve sportmenliğini kimseye zarar verme riski olmaksızın sağlar. Bilgisayarınızın rahatlığında dilediğiniz zaman dart atma olanağı. Detaylı simülasyonlardan eğlence ve tutarlılık ile ilgili oyunlara kadar herkes için bir oyunumuz var. En iyi yönü ise oyunlar için para harcamayacak olmanız.

Flash dart kategorisindeki en popüler oyunlarımızdan biri Darts Sim. Bu oyunda bilgisayara karşı oynuyorsunuz ama yeni bölümlere geçmek için oyunları kazanmanız gerek. Dört farklı karakter ve dart stili arasından seçim yapabilirsiniz. Dartları atmak için fareyi kullanın, biraz yeteneğe ihtiyacınız olacak. Biraz pratik ile kendinizi geliştirecek, puanları toplayacak ve oyunu kazanacaksınız. Bu oyunu beğenmediyseniz çevrimiçi ücretsiz oynayabileceğiniz diğer iki dart oyunumuzu öneriyoruz Darts 301 Or 501 veya Bullseye. İkisi de bilgisayarınızla bulunduğunuz yerden dart oynama rahatlığını sağlar. Çevrimiçi dart oynamak rahatlamak için vakit geçirmenin en iyi yoludur.