Ben Oynarim » Sport Oyunları » Okçu
8.8 / 10 - 17532

Okçu

Herkes küçükken Kovboyculuk ve Kızıldericilik oynamıştır. Siz hep savaşçı başlığı takan ve elinde yay ve ok olan mıydınız? Bu oyunlar Kovboylara göre değil ama maceraperest Kızılderililere ve Robin Hood'lara göre. Dikkatli nişan alarak zorlu level'larda kendinize meydan okuyun!

Okçuluğu seviyor musunuz? Yüksek puanlar için çabalarken Flash Okçu oyunlarımız sizi saatlarce meşgul tutacak. Faklı oynanabilirlik stillerinde oyunlarımız var, dolayısıyla herkes için bir şey mevcut. Atış için ister beklemeyi, isterse daha hızlı olmayı isteyin, en iyi Flash okçuluk oyunları bizde.
Usta nişancı olmanın kolay olmadığını uyaralım - özellikle daha zor olanlarında. Dünya çapında yarışmaları kazanarak gelişeceğiniz turnuva tipi oyun istiyorsanız, Hit The Jackpot 2 öneriyoruz. Bu tarz oyunlar yay çekmeyi ve ok atmayı eğlenceli yapar. Okçuluk turnuvasının sonuna gidecebilecek misiniz? Bloons Player Pack 2 ve Champion elimizdeki diğer iki popüler Flash okçuluk oyunudur. Okçu olarak becerilerinizi zorlayacak daha gerçekçi bir şey istiyorsanız ya da eğlenmek ve zaman geçirmek istiyorsanız, elimizde var. Bu oyunların en iyi yanı para harcamadan tekrar tekrar oynayabilmenizdir.