Ben Oynarim » Sport Oyunları » Trefbal
8.6 / 10 - 8670

Trefbal

Herkes okulda Yakantop oynamıştır. Bazıları insanları topla kafalarından vurmaktan zevk almış, bazıları da topla kafalarından vurulmaktan nefret etmiştir. Her tür oyuncu için şimdi bu online Yakantop oyunları var! Fiziksel olarak incinme tehlikesi olmadan topu olabildiğince sert atma telaşı!

Sınıfta veya bahçede oynadığınız yakantop oyununu hatırlıyor musunuz? Ücretsiz Yakantop oyunlarımızdan birini çevrimiçi oynayarak hevesinizi alabilirsiniz. Kalan en son adam olmak için gerekene sahip misiniz? Şimdi bunu keşfetme zamanı. Hatırlarda bir yolculuğa başlamak için bu sayfadaki oyunlardan birini seçin ve topu elinize alın, diğerlerinin fırlattığı toplardan kaçarken, siz de topunuzla rakiplerinizi eleyin. Çok eğlenceli!
Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız The Show oyunuyla başlayın. Bu Flash Yakantop oyununda, kontrol etmek için bir karakter seçersiniz ardından yakantopa başlayıp, topları rakip ekibe fırlatırsınız. Hedef size doğru atılan toplardan biriyle vurulmamaktır. Bu oyun birçok nedenden dolayı çok eğlencelidir. İki popüler çevrimiçi yalantop oyunu All Star Dodgeball ve Beaned oyunudur. Hangi oyunu seçerseniz seçin, toplarla rakiplerinizi eleyip, kendinize doğru gelen toplardan kaçarken iyi vakit geçireceğinize inanıyoruz. Biraz pratik yaparak, art arda oyunlar kazanabilirsiniz. En iyi yönü ise bu oyunu çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabilecek olmanız.