Ben Oynarim » Sport Oyunları » Bar Sporları » Hava Hokeyi
8.7 / 10 - 8913

Hava Hokeyi

Herkes hayatında birkez de olsa Hava Hokeyi oynamıştır. Şimdi terletici, kalabalık atari salonlarına gitmene gerek yok. Bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Son turu kaybeden kişinin gözü yaşlı ekipmanını kullanmaya gerek yok, rakiplerini yenmek için sadece mouse kullan. Defalarca kez oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun!

karşılıklı hava hokeyi eğlencelidir, ama her zaman masa bulamayabilirsiniz. Flash hava Hokeyi oyunlarımızla yardımınıza koşabiliriz. Hepsi ücretsizdir ve masada ileri geri disk çevirirken, kendinizi arkadaşlarınızla birlikte hissedeceksiniz - hepsi evinizin rahatlığında.
Hava hokeyi oyunu basittir, ama gol atmak ve puan toplamak için diskle pratik yapmalısınız. Gerçekte oynuyorsanız, ücretsiz Flash hava hokey oyunlarımız, bilgisayar ya da tablette boş zamanlarda pratik yapmanızı sağlar. Air Hockey 2 ve AirHockey favori Flash hava hokeyi oyunlarımızdandır. İkisi de basit seviyeden biraz daha fazlasını sunarak eğlendirir ve alışkanlık yapar. Farklıdırlar, favorinizi belirlemeden önce denemek isteyebilirsiniz. İkisini de sevmediyseniz, diğer Hava Hokeyi video oyunlarımızı ücretsiz oynayabilirsiniz, o yüzden göz gezdirin.