Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Yunus Olimpiyatları
8.9 / 10 - 7315

Yunus Olimpiyatları

Yunus zıplatma oyunları muhtemelen en bağımlılık yapan oyunlardır. Yunusunuzu mutlu etme hissi size onu daha çok mutlu etme isteği verir. Tüm bu farklı oyunlarla artık onları tüm gün boyunca zıplatabilirsiniz!

Deniz memelilerini seviyor musunuz? Flash yunus atlayışı oyunlarımız bağlılık yapıcı ve popülerden çünkü oynaması çok eğlencelidir. En iyisini yaptığınızı daha iyi atlayışlar yapamayacağınızı düşündüğünüz anda, yeni bir şey fark eder ve bir sonraki seviyeye geçersiniz. Yunus Olimpiyatlarında altın madalyayı kazanabilir misiniz? Yunus atlayış becerileriniz üzerine çalışmanız mı gerekiyor? Artık bunu kolayca ve ücretsiz yapabilirsiniz.

Belirli sürede gerçekleştireceğiniz dalışlar, dönüşler ve atlayışlar için puan almanızı sağlayan, Dolphin Olympics 2 oyunuyla başlamanızı öneriyoruz. Pratik yaparak altın madalyaya yüzebilirsiniz. Ebeveynlerin ve çocukların sevdiği şiddet içermeyen oyun, çok eğlencelidir. Bu kategoride en beğenilen diğer iki oyun My Dolphin Show ve Dolphin Olympics oyunlarıdır. Yunus gösterisi yapmak için kollarınızı ve klavyenizi kullanacağınız bu oyunlar çok eğlenmenizi sağlayacak. Pratik ile, bazı Flash Yunus Olimpik oyunlarımızda bulunan liderler panosuna adınızı yazdırabilirsiniz. Neden bekliyorsunuz? Hemen başlayın!