Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Yakala
8.3 / 10 - 40

Yakala

Yolunuza çıkan herşeyi yakalayın. Hiçbirşeyi düşürmeyerek puanları toplayın ve ellerinizin sizi liste başına çıkartacak kadar sağlam olup olmadığını görün!

Rasgele nesneleri yakalamakta iyi misiniz? Gökten birşeyler yağmaya başladığında (ekranın üst kısmından), bunları yakalamak için iyi bir el göz koordinasyonunuzun olması gereklidir. Bu oyunlardan bazılarının ilk seviyelerini geçebilseniz bile, ileri seviyelerde işiniz giderek zorlaşır.
Bu tip oyunların en güzel yanı, zor olmaları ancak kazanmanın olanaksız olmamasıdır. Biraz pratikten sonra, en iyi skoru elde etmenizi sağlayacak stratejiyi bulursunuz. Çok puan almasanız bile, düşen öğeleri yakalamak stresinizi biraz azaltır. Bu bölümdeki en popüler Flash oyunlarından biri Pel oyunudur. bu oyunda, zıplayan pikselleri yakalamanız gerekir. Kulağa kolay gibi gelse de, oynamaya başladığınızda kısa sürede bağımlısı haline gelirsiniz. Bonus güçleri nasıl kullanacağınızı hemen bulsanız iyi olur böylece liderler panosunda yerinizi alabilirsiniz. Düşen nesneler Flash oyunlarını seviyorsanız, bu sayfadaki oyunlara bir göz atın.
PelPel
74%