Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Reaksiyon oyunları » Yakalanma
8.6 / 10 - 854

Yakalanma

Eğer gizli saklı işler yapan bir tipseniz bu oyunları seveceksiniz. Puanları kazanmak için düşmanınız tarafından yakalanmamaya çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bu bir okul öğretmeni de olabilir bir Banka çalışanı da. Bu oyunlarda yakalanmadan gizlice ilerleyin!

Flash Yakalanmama oyunlarımız vakit geçirmek için idealdir. Bazıları koltuğunuzda sizi heyecanın doruklarına çıkarır hem de çevrimiçi ücretsiz oynama olanağı ile. Kiralık katillerden, sınıftan kaçmaya çalışan öğrencilere, ofisten kaçmaya çalışan memurlara kadar, yakalanmamaya çalışırken farklı maceraların keyfini sürebileceksiniz.
Sinsi olmak Yakalanmama Flash oyunlarımızda önemli bir beceridir ancak strateji ve taktikler geliştirmeniz de gereklidir. Tümü bir araya geldiğinde düşmanlarınızdan kaçabilirsiniz (bunlar yalnızca patronunuz veya öğretmeniniz olsa bile). Biraz pratik yaparak, en zorlu final seviyeleri aşabilirsiniz. Nereden başlayacağınızı düşünüyorsanız, bu kategoriye başlamak için ideal bir oyun olan Ultimate Assassin 2 oyununu deneyin. Exam Troubles ve Jail Break etrafta gizli bir şekilde dolanarak sanal tehlikelerden kaçmayı denerken vakit geçirmek için idealdir. Yakalanmamak daha önce bu kadar keyifli olmamıştı!Bu kategorideki oyunlardan birini bugün deneyin ve fark edilmeden oyunu başarmak için gerekli niteliklere sahip olup olmadığınızı görün