Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Reaksiyon oyunları » Hızlı Yazma
8.3 / 10 - 769

Hızlı Yazma

Ne kadar hızlı yazabilirsiniz? Bu oyunlarda bilgisayarınızın klavyesi ile kendinizi test edin. Büyük Kızılderili Büyücü ile topları havaya atıp tutun veya Altın İçin Yaz ile altın bulun!

Klavyede yazmayı öğrenmeniz veya klavyede yazma hızınızı artırmanız mı gerekiyor? Flash hızlı yazma oyunlarımız ile, yazma becerilerinizi geliştirebilir ve daha hızlı yazmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi dakikada kaç kelime yazabiliyorsunuz? Bu oyunlar size durumunuz hakkında bir fikir verir. Bunu bildiğinizde, becerilerinizin zamanla geliştiğini görmek eğlenceli olabilir.
En iyi haber ise çevrimiçi hızlı yazma oyunlarını oynamanın ücretsiz olmasıdır. Yazma becerilerinizi yazılımlara çok para harcamadan geliştirebilirsiniz. Oynamaya başladığınızda, yazma becerilerinizin zamanla ne kadar geliştiğine şaşıracaksınız. Ne kadar çok egzersiz yaparsanız, becerileriniz arttıkça bu oyunlar daha kolay hale gelecek. Gerçek hayatta seviyenizi yükseltmekten söz ediyoruz! En popüler Hızlı Yazma oyunlarımızdan bazıları The Great Indian Magician ve Ninja Hunter oyunlarıdır. Bunları beğenmezseniz, Fast Typing oyununu deneyin. Önce hangisini oynamayı seçerseniz seçin, unutmayın ki bu sayfaya her zaman geri gelebilir ve sizin için en iyisini bulana kadar bir diğer oyunla devam edebilirsiniz. Parmaklarınızı biraz esnetin ve yazmaya başlamak için hazır olun.