Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Fizik Oyunları » Denge
8.8 / 10 - 7176

Denge

Şekilleri çevirin ve istifleyin ve bu fizik oyunlarında mükemmel dengeye ulaşın! Kulenizi daha da yüksek yapın ve yıkılmamasını sağlayın. Bu denge oyunlarını tamamlamak için titremeyen ellere sahip misin? Şimdi öğren!

Çılgın mühendislik becerileriniz mi var? Sanal nesneleri dengelemek de iyi misiniz? Flash Denge Oyunlarımızla, ne kadar iyi olduğunuzu test edebilirsiniz. Bazı oyunların, adınızı birinci olarak yazacağınız skorbordu bile var. Bu oyunlar için iyi fizik bilmeniz gerekir, ama ne yaptığınızı bir kez bilince bağımlılık yapabilirler.
Kulenizi ya da binanızı ne kadar yüksek inşa edebilirsiniz? Yanıtlamanız gereken soru budur.İstifleme kolay görünür -öyledir de- ama bu oyunlarda fizik, sanal nesneleri dengeleme de becerilerinizi ölçer. İki favori başlığımız Super Stacker 2 ve Tower Blaster'dır. İddialıysanız, Totem Destroyeröneriyoruz. Kiremitlerin üzerinde toteminiz bulunur. Amaç, totemi düşürmeden olabildiğince çok kiremiti kaldırmaktır. Diğer Flash denge oyunlarımızla, seviyeler daha da zorlaşır. Her şeyi düşürmeden tutabileceğiniz beceriye sahip mnisiniz? Keşfetme zamanı!
GenGen
83%