Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Altın Mayıncısı
8.8 / 10 - 7179

Altın Mayıncısı

Altın değerini asla yitirmez derler, bu oyunlar da öyle. Bu oyunlarda amaç olabildiğince fazla altın bularak en fazla parayı kazanmak. Altına Hücum'un bir parçası olun ve keşfetmeye başlayın!

Geniş Flash Altın Madencisi oyunları seçeneklerimiz ile, bu klasik eşliğinde saatlerce eğlenebileceksiniz. Bu oyunların içeriği basittir. Yeri kazarsınız-Dünya'da ya da başka bir yerde- ve mümkün olan en fazla sayıda madeni çıkarmaya çalışırsınız. Bu oyunların her biri farklı grafiklere ve oyun içeriğine sahiptir ama orijinal Altın Madencisi video oyununu seviyorsanız, bu kategorideki her oyundan keyif alırsınız.
Orijinal Goldminer oyununda, zamana karşı mümkün olan en fazla sayıda altını çıkarmaya çalışıyorsunuz. Oyun basittir ama ilerledikçe zorlaşır. Klasikte ustalaştığınızda, Valentiner veya Gold Miner Special Edition oyunlarını deneyebilirsiniz. Her ikisi de oyun üzerinde yapılmış ve size saatler boyu sürecek eğlence sunacak değişiklikler içermektedir. Güzel özelliklerden biri her seviye sonunda, daha iyi çalışabilmek için yeni ekipman satın alma olanağıdır. İster ayıracak birkaç dakikanız olsun ister oyun modunda olun, ve bir kaç saatiniz olsun, mevcut en iyi Altın Madencisi oyunlarına sahibiz. En güzel olan yönü ise bu oyunları istediğinizde çevrimiçi ücretsiz oynayabilecek olmanız. Normalde aksiyon oyuncusu olabilir veya böyle basit oyunlardan keyif alıyor olabilirsiniz, bu kategorideki video oyunları koleksiyonumuzun sizi etkileyeceğini düşünüyoruz.