Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Bubble Trouble
8.9 / 10 - 5283

Bubble Trouble

Düşey oklarla atış yaparak bir duvar oluşturuyor ve kabarcıkları yok ediyorsunuz. Bu klasik oyunun tüm farklı türlerini denediğinizden emin olun!

Kabarcık Atıcıoyunlarını seviyorsanız, klasik Bubble Trouble'dan esinlenen Flash oyunlar koleksiyonumuza bayılacaksınız. Baloncukları vurmak yerine, bu oyunlarda okları veya bazen de kurşunları vuruyorsunuz. Hedef çok basit ve oyun kolay olduğundan, seviyeler giderek zorlaşırken zevkten dört köşe olabilirsiniz. Bubble Trouble online'da en yüksek puanı almaya yetecek güç sizde var mı?

Flash Bubble Shooter oyunları çevrimiçi oldukça popülerdir. Bu nedenle orijinal Bubble Trouble'a benzeyen en iyi oyunları bulduk. Beceri seviyeniz ne olursa olsun sevebileceğiniz birşey bulabileceğinize inanıyoruz. Başlangıç düzeyinden deneyimli baloncuk uzmanlarına, her tip oyuncu için bir oyunumuz var. Klasik Bubble Trouble bu kategorideki favori oyunlardan biri, elbette ama keyif alabileceğimiz benzer oyunlarımız da mevcut. Örneğin Bubble Struggle ve Danger Girl oyunlarını deneyebilirsiniz. İkisi de zihin egzersizi yaparken vakit geçirmek için mükemmel tercihler. En güzel tarafı istediğiniz kadar ücretsiz oynayabilecek olmanız.