Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Reaksiyon oyunları » Kurnazlik
8.8 / 10 - 183

Kurnazlik

Uçarak size doğru gelen herşeyden kaçın! Hızlı ve atik olmanız gerekecek. Hepsi kendi tarzlarına sahip farklı oyunları oynayın ve en yüksek puanı elde etmeye çalışın!

Flash Kaçış Oyunlarımız basit ama çok eğlencelidir. Temelde, hedefiniz üzerinize gelen nesnelerden kaçmaktır. Nesneler oynadığınız oyuna göre (biraz) değişiklik gösterir ama hangisini seçerseniz seçin birkaç sürprizle karşılaşmaya hazır olun. Bu tür oyunların en iyi yönlerinden biri ilerledikçe daha zor hale gelmeleri ve böylece hep zorlu kalmalarıdır. Bazı oyunlarda son seviyeye ulaşmanız çok zor olabilir.
Çevrimiçi favori Kaçış oyunlarımızdan biri Run-O-Saur oyunudur. Bu Flash oyunda dinozorlar var. Dinozorları seviyorsanız bu oyuna bayılacaksınız. Bu kategorideki diğer iki popüler oyun Cubefield ve Ragdoll Laser Dodge oyunlarıdır. Hangi oyunu seçerseniz seçin, son seviyeye ulaşabilmek için, pratik yapmaya çok zaman harcayacağınızı düşünüyoruz. Nesnelerden kaçış ile ilişkili video oyunları herkes için değildir ama el göz koordinasyonunu geliştirmeyi isteyen veya yalnızca kendisine meydan okunmasını seven kişiler için eğlencelidir, zaman geçirmek için mükemmel tercihlerdir. Aynı zamanda günün stresini atmak için de idealdir. Sunduğumuz çeşitli Flash Kaçış oyunlarına bir göz atın ve size en uygununu seçin.