Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Fizik Oyunları » Kanon Topu
8.8 / 10 - 3121

Kanon Topu

Kalelere saldırmak, laboratuvar ekipmanında sıçanları vurmak ya da bir viking kasabasına saldırmak için kanonunuzu kullanın. Başta kolay gelebilir ama ilerledikçe giderek daha zor hale gelecek. Ama eğlenceli oluşundan hiçbirşey kaybetmeyecek! İyi eğlenceler!

Toplar uzun süredir var ama onları etkin bir şekilde kullanmayı öğrenmek zorlu olabilir. Flash Kanon Topu oyunları koleksiyonumuz size her açıdan ateş etme konusunda pratik ve çeşitli hedefleri vurup yoketmenizi sağlayacak. Seviyeniz ilerledikçe, oyun daha zor ve heyecanlı hale gelecek. Oyunlardan bazıları komik de üstelik.
İster bir kaleye saldırın ister kale koruyun, atışlarınızı dikkatlice hedefler ve ateş ederken kendinizi heyecanın içinde bulacaksınız. Başarılıysanız, ilk seviyeleri hızla geçebileceksiniz. Geçtiğiniz her seviyede, oyunlar daha zor hale gelir. Pratik yaptıkça üstesinden gelirsiniz. Flash Kanon Topu oyunlarının en iyi yönü budur,defalarda ücretsiz oynayabilirsiniz. Crush The Castle ve Roly-Poly Cannon 2 gibi oyunlar sizi saatlerce eğlendirir. Bunlar sunduğumuz tak Flash Kanon Topu oyunları değildir. Her biri biraz farklı oyun kurallarına ve hikaye akışına sahiptir, böylece size heyecan veren şeyi bulabilirsiniz. Hazır, nişan al, ateş!