Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Balikcik
8.8 / 10 - 2006

Balikcik

Bir havuzda veya açık suda yaşayan bir balıksınız ve bu oyunlarda hayatta kalmanız gerekiyor. Diğer balığı yiyin ya da belki bitkileri ama Tanrı aşkına kurtları yemeyin! Büyük olasılıkla ucuna bir olta takılıdır!

Bir balığın hayatını hiç merak ettiniz mi? Artık bir akvaryumda yaşayan su canlısı olmanın nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz. Flash balık oyunlarımızdan bazıları basit bazıları ise biraz daha zorludur, çok çeşitli aralıklarda oyunlarımız vardır. Hangisini tercih ederseniz edin bir balığın hayatını incelemenizi sağlayacak bu ücretsiz Flash oyunlarına bayılacaksınız.
Balıkçılık oyunlarımızın aksine burada balık yakalamaya çalışmıyorsunuz. Bunun yerine tüm o pis işler ve uğraşı olmadan bir akvaryum sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu öğreniyorsunuz. Alabileceğiniz balıklardan bazıları oldukça renkli ve güzel görünümlü. Fishy Flash oyununda, turuncu küçük bir balık olarak başlıyorsunuz. Büyük balıklar tarafından yenmeden yaşamaya ve küçük balıkları yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz. Oyunun sonuna kadar hayatta kalabilecek misiniz? Diğer iki popüler Balık Flash oyunlarımız Qua Fishy ve Fish Eat Fish oyunlarıdır ve orijinal Balık video oyununa benzerler. En çok hangisini beğenirseniz, bir akvaryum içerisinde veya vahşi doğada hayatta kalmaya çalışırken "bağımlı" hale gelecekseniz. En iyi yönü tüm Flash oyunlarımızın çevrimiçi ücretsiz olarak oynanabilmesidir.