Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Filler
9.1 / 10 - 6777

Filler

Dolgu oyunları tamamen beyin ve zamanlama ile ilgili. Hangi nesnelere tıklayacağınızı ve dolduracağınızı ve bunu ne zaman yapacağınızı anlamanız gerekiyor. Ancak becerilerinizde ustalaşırsanız oyunu kazanırsınız.

Flash Dolgu oyunları tamamen zamanlama ve beyninizi verimli bir şekilde nasıl kullanacağınızı bilmekle ilgilidir. Bazıları basit renk dolgusu oyunlarıdır, diğerleri ise konsepti ileri düzeye taşır ve size birçok seçme şansı tanır. Merak ediyorsanız, bu oyunları oynamak ücretsizdir. Güçlüklerle kazandığınız paranızı bu tür video oyunları için harcamanıza gerek yoktur.
Bu kategorideki en popüler oyunlardan biri Pac-xon oyunudur. Bu oyunda, hayaletleri hapsetmek için duvarlar çiziyorsunuz. Keşfetmenin en iyi yolu oynamaya başlamaktır. Temel kontrolleri kavradığınızda, ne kadar iyi olabileceğinizi görmek için skorunuzu artırmak için çalışabilirsiniz. Oyun basit ve kolay görünür ama zorlu da olabilir. Şu anda çevrimiçi ücretsiz oynayabileceğiniz diğer iki Flash Dolgu oyunu, Filler ve Land Grab oyunlarıdır. Hangisiyle başlamayı seçerseniz seçin, sizin için mükemmel olanı bulana kadar her zaman geri dönebilir ve bir diğer oyunu deneyebilirsiniz. Birçok farklı türde oyuncu olduğunu biliyoruz bu nedenle yalnızca çevrimiçi oynanabilecek en iyi Flash oyunlarını seçmek için bu kadar çok zaman harcıyoruz.
PhitPhit
72%
CutCut
69%