Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Reaksiyon oyunları » Dört saniye öfkesi
8.6 / 10 - 375

Dört saniye öfkesi

Her oyunu tamamlamak için dört saniyeniz var! Odaklanın, derin bir soluk alın ve ne yapacağınızı olabildiğince hızlı anlamaya çalışın!

Flash tepki süresi oyunlarımızla, reflekslerinizi test etme ve geliştirme şansına sahip olacaksınız. Hemen! Hızlı Düşün!Eğer refleksleriniz iyi ise ve diğerlerine kıyasla nasıl olduğunuzu görmeyi istiyorsanız, bu oyunlar size ihtiyacınız olanı verecek. Hepsini çevrimiçi ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Oynamayı istediğiniz oyunu arayın ve bulun çünkü bir kez başladığınızda yetişmek için hızla hareket etmeniz gerekecek!
ObeyObey
72%
Bu oyunlardan her biri farklı puanlama şekillerine sahiptir ve hepsi farklı grafik ve hikayeler içerir ama seveceğiniz bir şeyi kolaylıkla bulabileceğinize inanıyoruz. Öneri istiyorsanız, Tiny Trials oyunuyla başlayabilirsiniz. Bu oyunda tüm dünyadan gerçek oyunculara karşı mini oyunlar oynarsınız. Eğlenceli görünüyor değil mi? Tepki Süresi Flash oyunlarını diğer insanlara karşı oynamak oldukça büyür fark yaratıyor. Sevebileceğiniz diğer iki oyun Four Second Frenzy ve The Ultimate Douchebag Workout, bu oyunlar en iyi Flash Tepki Süresi oyunlarımızdan ikisidir. İlk oyunda, görevi tamamlamak için yalnızca dört saniyeniz var, sevgili bulabilmesi için bir adamın kas tonusunu geliştiriyor, ona yeni kıayfetler ve daha fazlasını veriyorsunuz. Bu oyunlardaki tüm seviyeleri geçebilecek misiniz?