Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Bloons
8.9 / 10 - 2097

Bloons

Bu Balon oyununda amaç basit: olabildiğince çok Balon level'ını sınırlı sayıda küçük ok ve mermi ile temizleyin. Kulağa kolay gelebilir ama tüm levelları tamamlamak gerçekten beceri ve strateji gerektiriyor. En iyi Balon oynayıcısı olmak için bu oyunun farklı türlerini deneyin!

Balonu duymadınız mı? Yakında duyacaksınız! Bu oyunların amacı basittir-size verilen cephaneyle-ok ve kurşunlarla - olabildiğince çok Balon vurmak.Basit gelse de, bu oyunlar iddialı olabilir. İlk seviyeler genelde kolaydır, ama dört ve beşinci seviyelerde kazananlarla kaybedenler belli olur!
Bu tip hedefle ve vur oyunlarında yeniyseniz, Harvest Egg ile başlayabilirsiniz. Öte yandan bir süredir kabarcık vurma oyunları oynuyorsanız, Christmas Bloons veya Even More Bloons oynayabilirsiniz. Giderek zorlaşan farklı seviyeleri vardır. Sonuna kadar gidebilir misiniz? Keşfetmenin tek yolu var. Flash Balon video oyunlarımın en iyi yanlarından biri online ücretsiz oynayabilmenizdir. Zamanınız varsa ve stres atmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken koleksiyonumuzdaki bu oyunlardan birini oynamaya başlamanız. Çok sevdiğiniz bir tanesini bulmanız muhtemeldir, ama tüm Flash Balon oyunlarımız kendilerine göre eğlencelidir.
PopPop
76%