Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Reaksiyon oyunları » Fareyi Hareket Ettir
8.8 / 10 - 502

Fareyi Hareket Ettir

Tahmin edeceğiniz gibi bu kategorideki tüm oyunlar sadece bilgisayarınızın faresi ile oynanıyor. Hepsini tamamlamak için keskin bir beyne ve sağlam ellere ihtiyacınız var, deneyin!

GenGen
83%
Flash Fareyi Hareket Ettir oyunlarımız muhteşem çünkü klavyeyi kullanmanıza gerek YOK. Çevrimiçi ücretsiz oynayabileceğiniz eğlenceli ve klavye kullanımı gerektirmeyen oyunlar arıyorsanız, bu kategorideki oyunlarımıza bir göz atın. Oynamak için yalnızca fare gerektiren en iyi oyunları seçtik.
Click Maze hızlı refleksler gerektiren Zamanda Atlama oyunudur. İlk seviyeler kolaydır ama ilerledikçe dikkat dikkatli olmaya özen gösterin. Sonraki seviyelerin bazıları oldukça zordur ve başarıyla tamamlamak için tüm dikkatinizi vermeniz gerekir. Yeterince pratik yaparsanız, bazı oyunlarda liderler panosunda yerinizi alabilirsiniz. Magnet Towers ve Amateur Surgeon çevrimiçi ücretsiz oynayabileceğiniz Fareyi Hareket Ettir oyunlarının bir diğer örneğidir. Sunduğumuz bu kadar çok muhteşem oyun ile, en sevdiğinizi bulana kadar çok eğleneceksiniz. Hareket etmek için yalnızca fareyi kullandığınız oyunlar için doğru yere geldiniz. Tepki sürenizin hızlı olması lazım ama pratik ile oyunları kolayca geçebilirsiniz.