Ben Oynarim » Yetenek Oyunları » Reaksiyon oyunları » Zamannıda zıpla
9 / 10 - 1497

Zamannıda zıpla

Bu oyunlarda tek önemli şey zamanlama. Levelın sonuna gelmek için zamanında zıpladığınızdan emin olmalısınız. Bunu başaramazsanız bunu hayatınızla ödersiniz!

RunRun
89%
ZylZyl
84%
Zamanlama her şeydir. Zamanında Zıpla oyunlarımız reflekslerinizi test etmenize yardımcı olur. Hangi beceri seviyesinde olursanız olun, eğleneceğiniz bir oyun oynayacağınızı garanti ediyoruz. Bu oyunları oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Bu oyunlar özeliklikle de daha zor seviyelere geldiğinizde çok bağımlılık yapıcı olurlar. En yüksek puanı alabileceğini düşünüyor musun?Tam Zamanında Zıplayabilirseniz, en yüksek puan listesine girebilirsiniz.
Çevrimiçi oynanabilecek tüm Zamanında Zıpla oyunları var, ancak önce Run oyununu kontrol etmeniz daha iyi olabilir. Bu, virajlı bir 3D araba yarışı oyunu, oyunun sonuna kadar hayatta kalabilmek için zıplamalarınızın zamanlaması mükemmel olmalı. Seviye atladıkça oyun zorlaşır ve en son seviyeleri geçmek çok zordur. Oyunu bitirmek için o kadar yolu giderken acayip eğleneceksiniz. Önerilen diğer iki oyun ise Carrot Hunt ve Pucca Pursuit. İyi Zamanında Zıpla oyunlarının harika örneklerindendir. Grafiklerden, oyunun oynanmasına kadar, her yönüyle macera oyunu sevenlere çok şey sunuyorlar. Tam zamanında zıplayabilmek, işinize çok yarayacak bir beceridir. El-göz koordinasyonunuz yeterince iyiyse, bu oyunlardan bazılarını bitirebilirsiniz. Değilseniz bile, çok eğleneceğiniz kesin.
AIB!AIB!
73%